koncert Flamenco Puro - Fuego Flamenco
Szkoła i pokazy flamenco w Bielsku-Białej
szkoła flamenco, pokazy flamenco, pokazy tańca, flamenco bielsko
993
post-template-default,single,single-post,postid-993,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

koncert Flamenco Puro

koncert Flamenco Puro

Rok 2023 rozpoczynamy wspaniałym koncertem z udziałem artystów polskiej i hiszpańskiej sceny flamenco. Ich twórczość przypadła do gustu bielskiej publiczności, dlatego po raz kolejny mamy przyjemność gościć ich na bielskiej scenie Kubiszówki. Jesteśmy przekonani, że zachwycą po raz kolejny. Gwiazdą wieczoru będzie tym razem hiszpański śpiewak Juan Cárdenas . Dla tych, którzy kochają głęboki, pełnym wyrazu, przeszywający śpiew flamenco to spotkanie z jego czystą, rdzenną formą. Artyści, którzy wystąpią prezentują FLAMENCO PURO czyli flamenco czyste w swej formie, wywodzące się z tradycji. Całość koncertu dopełni gitara i taniec, które swą wyrazistością i rytmicznym charakterem oddadzą żywiołową naturę flamenco. Usłyszymy również kojące dźwięki fortepianu , które w zetknięciu z bogactwem rytmów i nastrojów flamenco, tworzą interesujące połączenie.
Najbliższy koncert to obowiązkowe wydarzenie nie tylko dla znawców flamenco. Dla tych, którzy nie zetknęli się jeszcze z tą sztuką może stanowić wspaniałe odkrycie.
Z przyjemnością przedstawiam artystów, którzy wystąpią na scenie Kubiszówki już 3 lutego 2023 roku:
Juan Cárdenas – śpiew
Małgorzata Wołyńczyk – taniec flamenco
Andrzej Lewocki – gitara flamenco
Mateo Gallito – cajon, palmas, fortepian
Zapraszamy do zakupu biletów w sekretariacie Domu Kultury im. W. Kubisz w Bielsku-Białej przy ulicy Słowackiego 17
tel. (33) 812 58 86
Wszystkie reakcje:

Kasia Ko-Ka, Ewa Chromec i 38 innych użytkowników

 
Brak komentarzy

Opublikuj komentarz